Geen compensatie voor kosten extra controle Gecombineerde opgave

Er komt geen compensatie of tegemoetkoming voor boeren die extra kosten moeten maken door fouten in de systemen voor de Gecombineerde opgave.

Boeren met extra kosten door fouten in de Gecombineerde opgave-systemen ontvangen geen compensatie. - Foto: Hans Prinsen

Boeren met extra kosten door fouten in de Gecombineerde opgave-systemen ontvangen geen compensatie. - Foto: Hans Prinsen


Boeren die extra kosten moeten maken als gevolg van de fouten in de systemen voor de Gecombineerde opgave, ontvangen geen compensatie of tegemoetkoming. Dat zegt landbouwminister Piet Adema in reactie op vragen vanuit de Tweede Kamer. SGP, VVD en CDA vroegen de minister of boeren een compensatie kunnen krijgen na advies om de Gecombineerde opgave nog eens op nieuw te controleren. Dit vanwege fouten in het systeem.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Geen compensatie voor inhuur adviseur

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


P.C. Brand
13 jun 2023

als boeren een foutje maken, 1500 euro boete.... de overheid mag en kan alles...