Laura Bromet (GroenLinks-PvdA): ‘blije boer moet de voorloper zijn’
Kamerlid Laura Bromet (GroenLinks-PvdA) heeft er weer plezier in. Vandaag en morgen zal ze met een vrolijk gemoed voorstellen doen om duurzame boeren een steun in de rug te geven.

Laura Bromet, Tweede Kamerlid voor GroenLinks-PvdA, in de kas bij Coppert Cress/Rob Baan. Hij is agrarisch ondernemer van het jaar 2020. - Foto: DCI Media West
Eigenlijk moet de politiek het heft meer in handen nemen. Ze merkt dat als het om landbouw gaat de politiek 95% van de tijd besteedt aan de problemen van de veehouderij. Maar er verandert weinig “en ondertussen gaat het bedrijfsleven gewoon door. De Rabobank is vooruitstrevender dan dit kabinet. Ik ben de politiek ingegaan om dingen te veranderen, maar nu lijkt het alsof ik beter bij de Rabobank had kunnen gaan werken. Wij vinden dat de overheid een grotere vinger in de pap moet hebben.”
Kruidenrijk grasland inzaaien
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses










Laura Bromet: “Ik heb gemerkt dat sommige jonge boeren een te beperkte blik hebben op de landbouw.”Goh, datzelfde merk ik aan sommige (de meeste) Groen Linksers.