‘Op een boerderij draait de wasmachine altijd’
Op een boerderij heb je niet alleen heel veel wasgoed. Ook de vlekken zijn een klasse apart. De wasmachine draait bijna continu. Een schone was is belangrijk.

Maar met name de oudere generatie roemt de luchtgedroogde was boven dat wat uit de droger komt. Buiten drogen, geeft een frisser en lekker ‘knapperig’ resultaat. - Foto: Henk Riswick
Het wordt tijd dat de zon eens gaat schijnen. Al maanden is het nat, grauw en grijs. Rondom de kerstdagen is dat wel gezellig, maar nu vind ik er niks meer aan. En ik ben niet de enige. Vrijwel dagelijks hoor ik van boeren en boerinnen dat ze uitkijken naar de lente. Naar een droge week zodat je het land weer op kunt. Al is daar vermoedelijk wel meer voor nodig dan één droge week.Tijdens zo’n droge week kun je ook de was weer eens buiten hangen. Lekker belangrijk, zou je denken. Maar met name de oudere generatie roemt de luchtgedroogde was boven dat wat uit de droger komt. Buiten drogen, geeft een frisser en lekker ‘knapperig’ resultaat.
Drie wasmachines naast elkaar
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









