Natuurinclusieve innovatie: financiering met kaasaandelen

Burgerboerderij De Patrijs heeft 500 mede-eigenaren die de opstart meefinancieren. Nieuwe investeringen moeten nu van kaasaandelen komen.

natuurinclusieve melkveehouderij

Op het bedrijf zit ook een van de verslokalen. De zuivel en producten van andere boeren uit de regio worden in deze zelfbedieningswinkels verkocht. - Foto's: Jan Willem Schouten


Boer worden zonder dat je ouders een bedrijf hebben. Dat deden Joanne Malotaux en Johannes Regelink eind 2022. Het stel kon het bedrijf van Herman en Ina Braakman in Laren overnemen, nadat de overname van het bedrijf van ooms van Johannes niet doorging.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Burgerboerderij De Patrijs

Bedrijfsgegevens65 melkkoeien31 stuks jongvee8.200 kg melk per koe4,45% vet3,60% eiwit8 stuks vleesvee80 hectare land, waarvan 20 hectare in eigendom. Gras, natuurland, granen en pompoenpitten

Joanne Malotaux, Marcel Bergboer en Luuk de Gooijer runnen in maatschap Burgerboerderij De Patrijs in Laren (Gld.)
Joanne Malotaux, Marcel Bergboer en Luuk de Gooijer runnen in maatschap Burgerboerderij De Patrijs in Laren (Gld.)

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Sectornieuwsbrief Rundveehouderij


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


J. Dinkelman
12 jan 2024

Farmel betaalt niet veel voor de melk