Actueel - Mechanisatie
Lees hier al het actuele nieuws artikelen specifiek voor de sector Mechanisatie. Van marktontwikkelingen tot bedrijfsverhalen: blijf op de hoogte van alles wat speelt binnen de sector.
250+ resultaten
Weergave:
Lees hier al het actuele nieuws artikelen specifiek voor de sector Mechanisatie. Van marktontwikkelingen tot bedrijfsverhalen: blijf op de hoogte van alles wat speelt binnen de sector.

De gewassen zijn dit jaar wat vroeger dan gemiddeld. Ook de maisoogst dient zich vroeg aan, al verschilt het regionaal wat.


De Servo 45 S Plus Nova is leverbaar met vier tot zes scharen. Het is de grootste gedragen ploeg van Pöttinger. De huidige uitvoering (sinds de Agritechnica van 2015 op de markt) is vrijgegeven tot maar liefst 350 pk. Onze Duitse collega’s van Profi testten de zesschaar vario-uitvoering (Plus) met steenbeveiliging (Nova).


Nieuw concept brengt methaangas als alternatief voor diesel dichterbij.


Op de previewdagen voor de Agritechnica toonde Grimme de nieuwe Ventor 4150. Sinds 2012 werkt het bedrijf aan zo’n vierrijige variant van de SE-serie getrokken rooiers. Dus een rooier met een doorvalmat en vlakke egelbandmatten, bedoeld voor de lichte gronden. Grootste uitdaging bleek de transportbreedte.


Het Canadese Camso presenteert de CTS High Speed, een rupsband waarmee oogstmachines op de weg net zo snel kunnen rijden als soortgelijke machines op wielen.


Bandenfabrikant Pirelli keert terug op de Europese landbouwmarkt met de PHP-band.


De viertraps ElectroCommand laat je meteen links liggen als je kennis hebt gemaakt met New Hollands nieuwe achttraps powershift: de DynamicCommand. Die biedt behalve meer keuze ook veel meer comfort.


Op een moderne en tegelijk behoudende wijze presenteerde New Holland op de Amerikaanse Farm Progress Show – én via een live Facebook-video – zijn nieuwe methaantrekker.


