‘Vogelaar als tuimelaar’

Jan Cees Vogelaar wil met zijn nieuwe stichting NewMob het stikstofbeleid stilleggen. - Foto: Koos Groenewold

Jan Cees Vogelaar wil met zijn nieuwe stichting NewMob het stikstofbeleid stilleggen. - Foto: Koos Groenewold


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Hij is terug, Jan Cees Vogelaar. Deze tuimelaar – een figuur dat omvalt, maar altijd weer terug komt met de kop omhoog – wil het stikstofbeleid stilleggen.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


Cruijsen
16 mei 2022

Als LTO zijn zin krijgt (door de overheid gebruikt) ,moet ik weer zwaar investeren in systemen die de overheid goed gekeurd heeft en er later weer even gemakkelijk op terug komt. De rest van de sectoren blijft dan WEER buiten schot. Dat moet maar eens afgelopen zijn. EERST de andere sectoren!!!

Breukink
16 mei 2022

Altijd het zelfde liedje .Of ik heb het niet goed begrepen. De eerste hindernis die genomen moet worden is de KRW .Dat bepaalt of we weer derogatie krijgen .En dat wordt terdege wel gemeten .En goed ook .het interesseert ze in Brussel niet waar die N vandaan komt mest of kunstmest. De KDW gaat over de N2000 gebieden het verhogen van die norm helpt niks dat werkt juist negatief voor de KRW .En ik zou wel eens van een van al die organisaties die hier hun mening spuien willen weten waar ik dan een denkfout maak .

Bennie Stevelink
16 mei 2022

Het standpunt van Bart Kemp ligt volgens mij veel dichter bij LTO dan bij Vogelaar of de NMV. Een samenwerking tussen Agractie en LTO acht ik wel mogelijk en ook wenselijk. Een samenwerking tussen enerzijds Agractie en anderzijds Vogelaar en de NMV is niet haalbaar.

Armer
16 mei 2022

Bij een lage KDW-norm heb je al snel een stikstof probleem, bij een hoge niet ( hetzelfde als bij pfas). Nederland is gelijk uit de misère als ze de kdw norm verhogen. Duitsland en belgie hebben hogere normen dus waarom nederland niet?