Venray: last onder dwangsom voor Vreba Melkvee

De melktanks bij Vreba Melkvee in Vredepeel. De gemeente Venray wil dat er een eind wordt gemaakt aan de melkverwerking op het bedrijf. Foto: Hans Prinsen

De melktanks bij Vreba Melkvee in Vredepeel. De gemeente Venray wil dat er een eind wordt gemaakt aan de melkverwerking op het bedrijf. Foto: Hans Prinsen


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

De gemeente Venray houdt voet bij stuk in het conflict met Vreba Melkvee in Vredepeel en legt nu een last onder dwangsom op.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Sectornieuwsbrief Rundveehouderij


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


Kuijten
22 dec 2021

Regels zijn regels als je te hard rijden krijg je ook een bon en moet je boeten

Hendrix
18 dec 2021

Heeft hier iemand zitten slapen . Handhaving wat houd dat in . kleine overtreders lastig vallen . Hier bouwt een groot bedrijf van alles en nog wat . Niemand die dit ziet of controleert of is het zo niet willen zien om problemen met grote jongens te voorkomen . Nu bij aanvraag van groter bouwblok enz . zien ze pas wat er niet mocht staan of liggen . Dit is in mijn ogen een grote blunder van de gemeente . Dit had allang opgemerkt moeten worden . Ik geef beste Kroef helemaal gelijk . Maar van Bakel heeft al vaker zaken gedaan die niet altijd aan de regels voldeden en ten opzichte van andere boeren niet erg collegiaal .Nu kan ik mij best voorstelen dat ze denken dat zij in hun recht staan . Als je nooit op je vingers getikt wordt denk je dat je de regels en wetten naar je hand kunt zetten . Het fijt dat ze de gemeente controleurs geen toegang tot bedrijf toestonden is al een teken dat ze denken boven de wet te staan . Maar de gemeente heeft zoals ik eerder al beetje aangaf zelf dat probleem mede geschapen door niet te controleren . Als je tekeningen enz . hebt kun je al vanaf af de weg zien bij zulke grote gebouwen of deze voldoen en in bouwblok liggen . In mijn ogen staat in dit geval de gemeente niet erg strek . En denk dat dreigen met dwangsom meer beetje gedaan wordt om af te lijden van in mijn ogen gebrek aan tijdig handhaven . Het is toch onverklaarbaar dat iedereen weet dat al hele tijd melk verwerken en algemeen bekend is en de gemeente dat nu pas wil gaan handhaven.

Kroef
17 dec 2021

Gewoon stil leggen en handhaven die toko daar …….denk van Bakel dat ie God is of zo Wij moeten ook bakken met geld uitgeven aan vergunningen en jarenlange procedures………. Succes ermee zou ik zeggen

Ploegmakers
17 dec 2021

van bakel snapt er niets van. jaja

Graaf
17 dec 2021

Gewoon door met verwerken,al staan ze op hun kop,laat ze eerst maar eens al die dope fabrieken opdoeken !!!

Smolders
17 dec 2021

Opruimen die handel, zou meteen heel het "stikstof probleem " opgelost zijn voor de peel en kunnen gewonen boeren daar weer doorgaan!

Kraats
17 dec 2021

Marianne, wat smul je er weer van om over Van Bakel iets negatiefs te kunnen berichten ....