‘Samen komen we verder in de pluimveehouderij’

De laatste column van 2025 is een mooie gelegenheid om terug te kijken. Het is (weer) een jaar geweest waarin van alles passeerde in pluimveeland.

Op alle vlakken van de bedrijfsvoering is het zaak dat de belangen van pluimveehouders behartigd blijven worden. Foto: Twan Wiermans

Op alle vlakken van de bedrijfsvoering is het zaak dat de belangen van pluimveehouders behartigd blijven worden. Foto: Twan Wiermans


Na een aantal wat rustiger jaren op het gebied van uitbraken van vogelgriep, is dat het laatste kwartaal faliekant mis. De zorg en spanning zitten er weer helemaal in. Bioveiligheid vraagt ons aller inzet en aandacht.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Dat laatste geldt ook vanwege de salmonellabesmettingen bij de legkoppels. Dat is iets dat we ook in 2025 nog niet goed onder controle konden krijgen. Er zijn daarom behoorlijk verstevigde maatregelen door de sector zelf voorgesteld en in werking gegaan. We laten daarmee zien dat we het probleem serieus nemen. Informatie delen om onderlinge verbanden te achterhalen is daarbij van belang om samen de oplossingen dichterbij te brengen.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Pluimveenieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.