Opvolger John: ‘Mijn ouders hebben hier heel wat bereikt’
Zijn ouders begonnen met 30 hectare, nu bewerken ze over de 100 hectare. Opvolger John de Winter werkt volop mee. Als hij tenminste geen schoolwerk heeft.

John de Winter (22) woont in Uithuizen (Gr.). Hij volgt de opleiding tuin-/ akkerbouw agrarisch ondernemerschap aan Aeres Hogeschool in Dronten. - Foto's: Jan Willem van Vliet
Hij zit nog op school maar opvolger John heeft al duidelijk voor ogen wat hij later wil met het bedrijf. Maar voor hij het overneemt, wil hij eerst nog wat van de wereld zien.Lees verder onder de foto‘s

Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses










Even out of the box, ik lees altijd deze reportages en altijd is de opleiding agrarisch! En de opvolgers willen nog wat van de wereld zien!Waarom niet eens technische bedrijfskunde of zoiets, je bekijkt de wereld door een andere bril, gaat met andere mensen om, daarna de boerderij waar je met hulp van je voorganger, voorlichters de teelt zo in je vingers hebt! Het geeft een boer een bredere kjjk op de wereld!