‘Guur klimaat voor ondernemende boeren’

Geweldig, wat die Remkes kan. Hij verpakt de nare boodschap van de beperking van de stikstofuitstoot in een andere toonzetting en zie, plotseling zijn vele betrokkenen positief tot niet afwijzend. Zelfs Caroline van der Plas van BBB had lovende woorden voor Remkes.

Foto: Anne van der Woude

Foto: Anne van der Woude


FDF niet. Die wacht het kabinetstandpunt af voordat ze besluiten tot wel of geen actie. Een juiste reactie, want Remkes gaf een denkrichting aan, geen oplossing. Die komt nog en daar passen LTO met overleg en FDF met acties beide prima in.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Perspectief voor de boer?

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Sectornieuwsbrief Rundveehouderij


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


Weg
10 okt 2022

Ja is prachtig mooi b0c dat ondernemen, en vooral als dat (bank)dubbeltje dan een kwartje wordt!

b0c39763-4a80-43a7-b084-35bac7fbd0f5
10 okt 2022

Nee, weg willen ze hier niet.Op het laatste stukje open ruimte met megastallen laten zien hoe groot ze samen met de Rabo wel niet zijn, dat is wat hun ego streelt.Niet slim voor een "ondernemer".

Armer
10 okt 2022

Doelstelling is meer opbrengsten dan kosten. En een opbrengstprijs hoger dan de kostprijs. Als groei in omzet niet meer mogelijk is en de kosten blijven stijgen dan moeten de veehouders in nederland naar ‘ lage kosten boerderij’. Of koffie gaan schenken, oppassen op oudjes of een baan erbij nemen. Emigreren kan natuurlijk ook maar dat wil het gros niet.