Duits parlement stemt in met glyfosaatverbod

Foto: Mark Pasveer

Foto: Mark Pasveer


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Het Duitse parlement heeft ingestemd met de geruime tijd geleden ingediende insectenbeschermingswet.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Sectornieuwsbrief Akkerbouw


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


W Geverink
29 jun 2021

Het stuk grond aan de overkant van de weg stikt van de wilde haver. Door GM koolzaad te verbouwen kan de wilde haver met Glyfosaat behoorlijk de kop worden ingedrukt waarvan ook in de komende jaren nog steets de vruchten zullen worden geplukt. Glyfosaat is een product dat het slachtoffer is geworden van een heksen jacht.

Kraats
28 jun 2021

Het wordt weer tijd voor een ouderwetse hongerwinter ...

Lageschaar
28 jun 2021

Door het glyfosaat verbod moet er meer mechanisch onkruid worden bestreden, worden de kosten van voedsel productie ook hoger!

Armer
28 jun 2021

Niet gunstig voor de bio sector. Hun onderscheiding met gangbaar verkleint hierdoor. Door verboden/ geboden vergalt de politiek steeds de verdienmogelijkheden van boeren. Kon je eerst extra geld vragen voor roundup vrije producten, nu is dat standaard dus weg extra geld.