Wiersma: dierenleed wordt erger voorgesteld dan het is

De mate waarin dierenleed voorkomt in de Nederlandse veehouderij wordt ‘soms erger voorgesteld dan het is’, vindt aanstaand landbouwminister Femke Wiersma.

Na afloop van de hoorzitting benadrukte Femke Wiersma dat boeren hard werken om dierenleed tegen te gaan, incidenten vaak worden uitvergroot en misstanden in elke sector voorkomen. – Foto: Canva/Hayana Fernanda

Na afloop van de hoorzitting benadrukte Femke Wiersma dat boeren hard werken om dierenleed tegen te gaan, incidenten vaak worden uitvergroot en misstanden in elke sector voorkomen. – Foto: Canva/Hayana Fernanda


Volgens Femke Wiersma zorgen boeren over het algemeen goed voor hun dieren en stellen dierenrechtenorganisaties de zaken soms anders voor dan ze zijn, zei ze tijdens haar hoorzitting in de Tweede Kamer. Zij baseert zich op haar eigen ervaringen in de landbouw en spreekt van een ‘verschil van perceptie’.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.