Voerfabrikant De Heus doet overname in pluimveesector

overname door voerfabrikant De Heus

Foto: Jan Zandee


Voerfabrikant De Heus Voeders neemt Van der Linden in Beringe (L.) over. Van der Linden is onderdeel van Kessel Holding BV en vooral actief op het gebied van pluimveehouderij. Het bedrijf heeft een eigen vleeskuikenbedrijf, voerfabriek en pluimveeslachterij.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

De eigenaren, Jan en Geert Kessels, waren al geruime tijd op zoek naar geschikte opvolging, meldt het bedrijf in de bekendmaking van de overname. Onder de holding van Kessels vallen Van der Linden & Co BV, Van der Linden & Co Beheer BV, Van der Linden Diervoeders BV, Van der Linden Poultry Farms BV en Van der Linden Poultry Products BV.

Van der Linden levert vooral pluimveevleesproducten voor de export. Met de overname bevestigt De Heus dat het vertrouwen heeft in een duurzame toekomst van de reguliere Nederlandse en Belgische vleeskuikensector, aldus de verklaring van De Heus.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Pluimveenieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.