Veilingklok Tholen wordt digitaal: handel in primeuraardappelen van afstand
De klok van de veiling van primeuraardappelen in Tholen wordt digitaal. Veilingvereniging Alvantho (Alles van Tholen) is hiervoor een samenwerking aangegaan met Veiling Zaltbommel. Gevolg is niet alleen dat de analoge veilingklok verdwijnt.

De traditionele veilingklok in de veilingzaal van Sint-Annaland op Tholen gaat met pensioen. Foto: Henk Riswick
Door de digitalisering wordt de veiling ook bereikbaar voor handelaren op afstand. Een reis naar Sint-Annaland is niet meer nodig.
De verandering gaat dit jaar in. Als het seizoen gestart is, worden elke dag primeuraardappelen verhandeld via de digitale klok van Veiling Zaltbommel. Handelaren kunnen ter plekke of vanaf andere locaties inloggen. De digitalisering heeft geen gevolgen voor de feitelijke productstroom.
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









