Quicke vernieuwt balenklemmen Quadrogrip en Unigrip
Het Zweedse Quicke breidt het bestaande portfolio balenklemmen voor gewikkelde balen verder uit. De lijn bestaat uit de modellen Unigrip S+, M+, L+, XL+ en de Quadrogrip TS.

De vernieuwde balenklem Unigrip XL+ van machinefabrikant Quicke verwerkt met een optionele tweede balensteun twee gewikkelde balen tegelijk. Foto: Quicke
Volgens importeur Farmstore gaat het deels om nieuwe uitvoeringen en deels om doorontwikkelingen. Een belangrijke uitbreiding zit bij de Quadrogrip TS voor vierkante balen. Er is een kleinere uitvoering bijgekomen en het klembereik van elke variant is vergroot. De nieuwe uitvoering heeft een armlengte van 110 centimeter, naast de bestaande varianten van 135 en 160 centimeter.
Twee balen tegelijk
Binnen het portfolio balenklemmen levert Quicke verschillende uitvoeringen voor uiteenlopende toepassingen. De kleinere Unigrip S+ en M+ zijn bedoeld voor voorladers en lichtere verreikers. De grotere Unigrip L+ en XL+ zijn ontwikkeld voor intensiever gebruik en kunnen met een optionele tweede balensteun twee balen tegelijk verwerken.
Te koop vanaf €1.800
De Unigrip TM-balenklem is verkrijgbaar vanaf €1.800 bruto, meldt Farmstore. De bruto vanafprijs voor de Quadrogrip TS bedraagt €3.800.








