Vee bij Etten-Leur binnen vanwege zonnepaneeldeeltjes

Veehouders ten noorden van Etten-Leur moeten sinds maandag hun dieren binnenhouden. Dit op advies van de Veiligheidsregio Midden- en West-Brabant.

De brand afgelopen maandag bij een transportbedrijf in Etten-Leur. Als gevolg van deze brand worden veehouders in de omgeving geadviseerd hun dieren binnen te houden. - Foto: ANP

De brand afgelopen maandag bij een transportbedrijf in Etten-Leur. Als gevolg van deze brand worden veehouders in de omgeving geadviseerd hun dieren binnen te houden. - Foto: ANP


Bij een brand in een bedrijfspand afgelopen maandag zijn delen van zonnepanelen in de omgeving terechtgekomen. Boeren wordt ook geadviseerd goed op te letten met open kuilen waar glasdeeltjes in gekomen kunnen zijn. Omwonenden kunnen de glasdelen met beschermde handschoenen oppakken en bij het restafval gooien, aldus de Veiligheidsregio.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Protocol

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


Olde Rechterschot
12 apr 2023

Sommige verzekeraars dekken het opruimen van deeltjes die na brand bij een ander op jouw land terechtkomen nu vanuit de bestaande opruimingskosten- en milieuschadeverzekering. Dat betekend dat de ontvanger van de rommel opdraait voor de onkosten. Lijkt mij de omgekeerde wereld. Gebruik je verstand, het voordeel van de zonnepanelen is al lang opgedroogd, allen nog niet iedereen beseft dat.

Olde Rechterschot
12 apr 2023

Sommige verzekeraars dekken het opruimen van deeltjes die na brand bij een ander op jouw land terechtkomen nu vanuit de bestaande opruimingskosten- en milieuschadeverzekering. Dat betekend dat de ontvanger opdraait voor de onkosten. Dat lijkt mij de omgekeerde wereld. Gebruik je verstand, het voordeel van de zonnepanelen is al lang opgedroogd, alleen wordt dat nog niet door een ieder beseft.