‘Rug recht houden en niet meegaan in geitenbrij van de politiek’
Dit is mijn laatste column als kringvoorzitter kalkoenen en vakgroeplid. Want ik ga een andere tak van sport bedrijven binnen de pluimveehouderij: de vleeskuikenhouderij. Net als bij de kalkoenen gaan we verder met het 1 ster Beter Leven-concept.

Marco Schrotenboer stapt over van kalkoenen naar vleeskuikens. Dit is zijn laatste column. - Foto: Ruud Ploeg
Ik ben bijna vijf jaar vakgroeplid geweest en moet constateren dat veel agendapunten van 2017 nog steeds op de agenda staan. Dat klinkt alsof er niet veel is bereikt, maar zo zie ik dat niet.
Vogelgriep
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses










Stikstof beleid is niet zomaar geld over de balk gooien. De opkoop is een onderdeel van het stikstof beleid. Hier is 6 miljard voor gereserveerd. Dit heeft wel degelijk een functie in een overvol land ( met mensen). Die miljarden die gereserveerd zijn voor natuur herstel. Daarover ben ik het met je eens. Dat is geld verbrassen. Toch zo'n 15 miljard. Daar kun je mooien dingen mee doen