Opvolger Nick: ‘Progesteron meten vind ik echt een gave techniek’

Opvolger Nick zal het management anders gaan doen dan zijn vader. Het menselijk oog is de basis, maar met goed gebruik van data kan er volgens hem nog veel meer.

Progesteron meten techniek

Nick Disseldorp (22) woont in Hoogmade (Z-H.) Hij zit sinds drie jaar in maatschap met zijn ouders. Ze houden 160 melk- en kalfkoeien op 68 ha. Foto's: Fred Libochant


Nick Disseldorp (22)


Woonplaats: Hoogmade (Z-H.)

Opleiding: Vorig jaar Agrarisch Ondernemerschap Dier- en veehouderij afgerond aan Aeres Hogeschool in Dronten.

Bedrijf: Nick zit sinds drie jaar in maatschap met zijn ouders. Ze houden 160 melk- en kalfkoeien op 68 ha.

Rolverdeling: ’s Ochtends melkt zijn vader, Nick doet het werk eromheen. Hij voert of zet voer klaar, dat hangt ervan af of hij naar zijn werk moet of niet. Hij werkt drie dagen per week als vertegenwoordiger voor melk- en stalinrichtingen bij LMB de Bruin in Bodegraven. Het landwerk besteden ze deels uit aan de loonwerker, schudden en wiersen doen ze wel zelf. Zijn moeder verzorgt de administratie, zij werkt tevens parttime buiten de deur.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!
Geen dag is hetzelfde. Er is geen klus die er uitspringt voor Nick. Het is de combinatie van werkzaamheden die het leuk maakt.
Geen dag is hetzelfde. Er is geen klus die er uitspringt voor Nick. Het is de combinatie van werkzaamheden die het leuk maakt.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.