Landini doorbreekt 300 pk-grens met nieuwe 8-serie
De Italiaanse trekkerfabrikant Landini presenteerde op vakbeurs Agrotech in Polen, zijn nieuwe 8-serie. Het aanbod bestaat uit twee trekkermodellen: de 8-270 en de 8-310. Met laatstgenoemde heeft Landini een nieuw vlaggenschip dat de grens van 300 pk doorbreekt.

De nieuwe 8-serie van Landini bestaat uit twee trekkermodellen met 273 en 313 pk. Met die laatste doorbreekt Landini de grens van 300 pk. De 8-serie is gelijk aan de X8-serie van zusterbedrijf McCormick. Landini presenteerde de nieuwe modellen op vakbeurs Agrotech, van 17-19 maart in Polen. - Foto's: Artur Jakubek
Dealers en klanten vroegen Landini een grotere trekker dan de Landini 7-230 te leveren. De 7-230 is op dit moment de grootste trekker in het assortiment is. Het antwoord van de trekkerfabrikant op de vraag is een 8-serie, die de fabrikant presenteerde op vakbeurs Agrotech, van 17-19 maart in Polen. De 8-serie bestaat uit twee modellen: de 8-270 met 273 pk en de 8-310 met 313 pk.

Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









