Hendrix Genetics-dochter Hypor neemt Danish Genetics over
Hypor, onderdeel van Hendrix Genetics, neemt Danish Genetics over. Doel is versterking op de wereldmarkt voor varkensgenetica en uitbreiding van samenwerking.

Hypor is een onderdeel van Hendrix Genetics dat zich specialiseert in genetische oplossingen en fokprogramma's voor de varkenshouderij, met als doel de genetische vooruitgang en duurzaamheid binnen de sector te bevorderen. Foto: Hendrix Genetics
Fokkerijorganisatie Hypor, een dochteronderneming van Hendrix Genetics, heeft plannen om Danish Genetics over te nemen. Beide bedrijven hebben dit samen aangekondigd. In de nieuwe situatie krijgt Hendrix Genetics een meerderheidsaandeel. Tegelijkertijd behouden Danish Genetics en zijn partners naar eigen zeggen een aanzienlijk deel van het nieuwe bedrijf. Beide organisaties spreken over een fusie en de start van een strategisch partnerschap.
Het doel is om hun positie op de wereldmarkt voor varkensgenetica te versterken. Dit willen ze bereiken door hun productportfolio uit te breiden, elkaars kennis en onderzoekscapaciteiten te benutten, en het distributienetwerk wereldwijd te verbeteren.
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









