Boerin Suzanne: ‘Op de boerderij ben ik een beetje een kluizenaar, heerlijk’

Suzanne Maas-Wagenmans is boerin én kandidaat-notaris. Na vier dagen op kantoor tussen de mensen trekt ze graag haar oude kloffie aan om zich tussen de koeien te begeven.

Suzanne Maas-Wagenmans (35) runt samen met haar man Vincent (48) een melkveebedrijf in Saasveld (Ov.). Ze hebben rond de 90 koeien. Foto’s: De Wilde Media

Suzanne Maas-Wagenmans (35) runt samen met haar man Vincent (48) een melkveebedrijf in Saasveld (Ov.). Ze hebben rond de 90 koeien. Foto’s: De Wilde Media


Suzanne was een vlotte leerling. Op de basisschool sloeg ze een klas over en op haar zestiende was ze klaar met de havo. “Dat was erg jong om al te gaan studeren. Daarom heb ik een tussenjaar genomen en ben naar Zuid-Italië gegaan, waar ik in een gastgezin woonde en Italiaans leerde.”

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Ondertussen dacht ze na over de keuze tussen twee studies die ze zag zitten: diergeneeskunde of rechten. Een praktische reden gaf de doorslag voor rechten. “Mijn zus verliet haar kamer in Groningen, dus die kon ik overnemen. Daar specialiseerde ik me in notarieel recht. Erg leuk; als notaris probeer je op voorhand veel problemen te voorkomen.”

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.