AgXeed verhuist naar grotere locatie in Grubbenvorst

De Nederlandse robotbouwer AgXeed neemt in januari een nieuwe locatie in gebruik in Grubbenvorst (L.). Deze locatie werd tot voor kort gehuurd door Agco.

AgXeed, fabrikant van landbouwrobots, gaat robots bouwen in Grubbenvorst (L.), op de plek waar machinefabrikant Agco voorheen TerraGator-zelfrijders en Challenger-spuiten bouwde. - Foto: Stadje Media

AgXeed, fabrikant van landbouwrobots, gaat robots bouwen in Grubbenvorst (L.), op de plek waar machinefabrikant Agco voorheen TerraGator-zelfrijders en Challenger-spuiten bouwde. - Foto: Stadje Media


Robotfabrikant AgXeed verhuist van de locatie in Oirlo (L.) naar een grotere locatie in Grubbenvorst (L.). De robotbouwer zegt een grote groei te hebben doorgemaakt in 2023 en de grotere productieruimte in Grubbenvorst goed te kunnen gebruiken. Het gaat overigens niet alleen om een grotere productieruimte, maar ook om kantoorruimte en trainings- en testfaciliteiten.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Bekende locatie van Agco

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Mechanisatienieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.