Agractie gaat 16 april in Brussel protesteren vanwege mestbeleid
Agractie protesteert 16 april in Brussel tegen mestbeleid en eist opschorting derogatie. Gesprek met Eurocommissaris gepland.

Op 16 april spreekt Agractie met Eurocommissaris Virginijus Sinkevičius over de impact van het mestbeleid, benadrukkend de wanhoop en woede onder boeren. - Foto: ANP
Agractie gaat op dinsdag16 april actie voeren in Brussel over het mestbeleid. De organisatie eist opschorting van de derogatiebeschikking, vanwege de grote gevolgen die deze heeft voor boerenbedrijven.Op de actiedag heeft Agractie een afspraak met Virginijus Sinkevičius, Eurocommissaris van milieu. Dan wil Agractie spreken over de wanhoop en woede die boeren voelen over de uitwerking van het mestbeleid op hun bedrijf.
Agractie: gevolgen derogatie raakt ook andere sectoren
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses










De derogatiebeschikking van 2022Het is nu 2022Waarom nu pas naar Brussel?