Volg de SIMA-actualiteiten op Boerderij.nl


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Aanstaande zondag gaat in Parijs de SIMA-mechanisatiebeurs van start. De redactie houdt u op de hoogte van de laatste noviteiten.Samen met de Duitse Agritechnica en de Italiaanse EIMA behoort de Franse SIMA tot de toonaangevende Europese mechanisatiebeurzen. Er zijn dan ook verschillende aangekondigde en onaangekondigde primeurs te verwachten.

De redactie zal u vanaf aanstaande zondag op de hoogte houden van het beursnieuws. Al het nieuws zal te lezen zijn op de mechanisatiepagina's van Boerderij.nl. Daarnaast zal een samenvatting van de beursnoviteiten in uw mailbox verschijnen in de vorm van een extra mechanisatienieuwsbrief. Heeft u al een abonnement op de reguliere mechanisatienieuwsbrief, dan ontvangt u automatisch de extra nieuwsbrief.Handige links:Wilt u zelf de beurs gaan bezoeken?
Vraag dan hier uw gratis toegangskaarten aan. Vul de actiecode TREK11 in om €30 te besparen, de gratis toegangskaarten kunt u dan direct zelf uitprinten.

Wilt u de gratis mechanisatie nieuwsbrieven voortaan ontvangen?
Dan kunt u zich hier aanmelden.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.