Video | Ger Koopmans over ondernemerschap en onderscheidend boeren

Sinds vorig jaar is Ger Koopmans de juryvoorzitter van de meest prestigieuze prijs in de agrarische sector: Agrarisch Ondernemer van het Jaar. Koopmans combineert deze rol met zijn voorzitterschap bij LTO Nederland. Hoe was het voor hem om het afgelopen jaar deze prijs te jureren? En waar gaat hij komend jaar op letten bij de beoordeling van de kandidaten?

De zoektocht naar de Agrarisch Ondernemer van het Jaar 2026 is inmiddels begonnen. Ondernemers uit alle sectoren die zich onderscheiden met visie en ondernemersgeest, en die meebewegen met maatschappelijke en politieke ontwikkelingen, maken kans op de prijs.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Voordragen en inschrijven kan tot 6 januari 2026. Weet je iemand die je wilt nomineren of wil je jezelf aanmelden? Kijk dan op agrarischondernemer.nl/inschrijven-of-voordragen.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.