‘Van blije bruiloft tot spanning en patstelling’
Zoon trouwde, kreeg kinderen, zette het bedrijf voort en stopte er uiteindelijk mee. De ouders vonden dat heel moeilijk.

Op veel boerenerven in ons land wonen meerdere generaties samen. Dat kan iets heel moois zijn en goed gaan, maar het kan ook het nodige van de bewoners vragen, aldus Dik Veefkind in zijn column. - Foto: Canva
Wat waren ze blij dat hun zoon als bedrijfsopvolger eindelijk een partner had. Lang hadden ze hierop gewacht en gehoopt, en uiteindelijk was ze daar… Het voelde goed, ze sloten hun schoondochter algauw in hun hart.Het duurde dan ook niet lang voordat het jonge paar aankondigde te willen gaan trouwen. Na het huwelijksfeest zouden ze samen met de ouders op de boerderij gaan wonen: het ene gezin voorin en het andere gezin achter in de boerderij.
Snel volgde bedrijfsovername
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









