Stijgende olieprijs maakt diesel weer flink duurder

De inkoopcollectieven hebben hun dieselprijzen weer opgeschroefd, omdat olie in prijs stijgt. In een maand tijd is de diesel € 12 tot € 17 per 100 liter duurder geworden.

Foto: Peter Roek

Foto: Peter Roek


Op 1 april zorgde de accijnsverlaging ervoor dat de prijs van diesel ineens met zo’n € 11 per 100 liter omlaag ging. Dat effect is lang niet overal nog zichtbaar. Bij de inkoopcollectieven LTO Ledenvoordeel en Farmers4all heeft de stijgende olieprijs ertoe geleid dat diesel eind april € 12 tot € 17 duurder is dan bij aanvang van de maand. Daarmee is het effect van de accijnsverlaging dus alweer snel verdwenen.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


Armer
29 apr 2022

Dan zullen die analisten wel hun huis verkopen en investeren in olie. Als de prijs dan 200 dollar wordt lopen die analisten lekker binnen. Als analisten dat niet doen, dan moeten ze niet zomaar iets roepen.