SGP wil nationale voedselstrategie om voedselzekerheid te borgen

SGP nationale voedselstrategie

De huidige landbouwwoordvoerder van de SGP, André Flach, staat op plaats drie van de kandidatenlijst van SGP voor de Tweede Kamerverkiezingen. Foto: SGP


De Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) wil dat er een nationale voedselstrategie komt. Dat staat in het verkiezingsprogramma van de partij voor de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

De partij vindt dat er nu te weinig oog is voor het belang van voedselvoorziening. “Voedselzekerheid is bedreigd bezit. De wereldbevolking groeit. Klimaatverandering raakt de voedselproductie in verschillende werelddelen. Ook dichter bij huis: verdroging van Zuid-Europese landbouwgronden en verzilting in onze eigen kustgebieden”, aldus de SGP. “Grip op onze voedselvoorziening is ook van geopolitiek belang”, aldus de partij van lijsttrekker Chris Stoffer.

Fiscale ondersteuning

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.