Primeur: Valtra komt met zware Q-serie
Valtra introduceert de Q-serie bestaande uit vijf modellen van 230 tot 305 pk en vult hiermee het gat tussen de populaire T-serie en de zware Valtra-S.

Valtra introduceerde op 30 juni deze Q-serie. De eerste modellen zullen in oktober 2022 afgeleverd worden bij de Valtra-dealers. - Foto's: Valtra.
De Valtra Q is van buiten een echte Valtra met het typische moderne Valtra-design en een echte Valtra-cabine met SmartTouch bediening. In de cabine lees je de belangrijkste informatie niet meer af via een dashboard recht voor het stuurwiel, maar via een display in de rechter cabinestijl én uiteraard op de intuïtieve SmartTouch terminal. Op de nieuwe Q zijn echte Valtra opties mogelijk zoals een Twin-Trac achteruitrij-inrichting en een luchtgeveerde vooras. Ook bijzonder: een af fabriek leverbaar centraal smeersysteem en zelfs een bandendrukwisselsysteem.
Onderhuids MF 8S
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









