Pöttinger levert toegankelijke Servo 3000 Plus-ploeg

De Oostenrijkse machinefabrikant Pöttinger levert de Servo 3000 Plus-ploeg als opvolger van de 35- en 35S-ploegen. De Servo 3000 Plus is verkrijgbaar als 3, 4 of 5-schaar wentelploeg en is geschikt voor trekkers tot 200 pk. Qua bedienings- en afstelgemak is er veel veranderd.

De nieuwe Pöttinger Servo Plus 3000 4-schaar wentelploeg aan het werk tijdens de perspresentatie in Oostenrijk. De serieproductie van de Servo Plus 3000 is in september 2023 gestart. - Foto's: Bas van Hattum

De nieuwe Pöttinger Servo Plus 3000 4-schaar wentelploeg aan het werk tijdens de perspresentatie in Oostenrijk. De serieproductie van de Servo Plus 3000 is in september 2023 gestart. - Foto's: Bas van Hattum


Met de Servo 3000 Plus komt Pöttinger met een nieuwe wentelploeg voor trekkers tot een motorvermogen van 200 pk. Het type Servo 3000-N heeft een hydraulische steenbeveiliging, maar zal in Nederland en België weinig worden verkocht.Ploegtype 3000-P krijgt een variabele eerste-schaarinstelling. Type 3000-PN combineert zowel hydraulische steenbeveiliging als eerste-schaarinstelling. Detail: de cilinders van de stenenbeveiliging zijn nu in het element-chassis geïntegreerd.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Stapsgewijs ploeg instellen

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Mechanisatienieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.