Persoonlijke begeleiding voor alle boeren die denken aan stoppen
Ondernemers die nadenken over stoppen met behulp van een van de opkoopregelingen, kunnen daarin persoonlijke begeleiding van een zaakbegeleider krijgen.

De zaakbegeleider, een vaste vertegenwoordiger van de overheid, beschikt over ervaring in de agrarische sector en is goed bekend met de procedures en contacten binnen de landelijke overheid, provincies en gemeentes. - Foto: Adobe Stock
Zaakbegeleiders waren de eerste weken – nadat opkoopregeling en drempelwaarde bekend werden – alleen beschikbaar voor ondernemers in regio’s met veel piekbelasters in de provincies Zeeland, Zuid-Holland, Noord-Holland, Flevoland en Utrecht, met uitzondering van Gelderse Vallei. Gelderse boeren en hun collega’s rond de Gelderse Vallei konden vanaf 1 juli een afspraak maken bij de zaakbegeleiders. Nu is deze opties er voor alle piekbelasters en ook voor andere boeren die nadenken over stoppen of verplaatsen.
Wat doet een zaakbegeleider?
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









