Opvolger Marijn Pasman: ‘Die houtkachel is goedkoop stoken’
Marijn Pasman wil het pluimveebedrijf strakker organiseren zodat hij ’s middags de handen vrij heeft. Dat betekent een nieuwe stalinventaris en een houtkachel die alleen nog met snippers wordt gestookt.

Marijn Pasman (19) woont in Den Ham (Ov.). In maatschap met zijn opa en moeder runt hij een bedrijf met plek voor 96.000 vleeskuikens. Foto's: Jan Willem Schouten
Bedrijfsopvolger Marijn Pasman (19)
- Woonplaats: Den Ham (Ov.).
- Opleiding: Mbo Veehouderij niveau 2 aan het Zone College in Hardenberg. “Ik heb de keus gemaakt om daarna thuis verder te gaan. Mijn hulp wordt door opa gewaardeerd.”
- Bedrijf: Vleeskuikenbedrijf in maatschap met opa en moeder. Er is plek voor 96.000 vleeskuikens, maar soms zetten ze bewust minder kuikens op. “Dan groeien ze harder.”
- Rolverdeling:Die is er niet echt. Van dag tot dag wordt bekeken wat er moet gebeuren en wie wat oppakt.
Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!
Als ik het bedrijf overneem, verander ik…
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









