Nieuwe cabine en nieuw uiterlijk voor New Holland T7 SWB

Trekkerfabrikant New Holland moderniseert de T7 SWB-serie. De trekkers krijgen een nieuwe cabine met vernieuwd bedieningsconcept. Ook de vooras en transmissie krijgen een update. Daarnaast zijn ze in een nieuw jasje gestoken en voorzien van een vernieuwde kleurstelling.

Laatst bijgewerkt:
New Holland komt met een nieuwe T7 SWB-trekkerserie. De trekkers hebben een nieuwe transmissie, cabine en vooras. Bovendien beschikken ze over een nieuw uiterlijk én een nieuwe kleurstelling. Foto's: New Holland

New Holland komt met een nieuwe T7 SWB-trekkerserie. De trekkers hebben een nieuwe transmissie, cabine en vooras. Bovendien beschikken ze over een nieuw uiterlijk én een nieuwe kleurstelling. Foto's: New Holland


New Holland vernieuwt de T7 SWB-serie. Deze serie bestaat uit vier modellen, van de T7.180 (met 180 pk) tot het topmodel T7.225 (met 225 pk). De letters SWB staan voor Standard Wheel Base.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Met de update komen de trekkers weer meer in lijn met de grotere modellen uit de T7 LWB-reeks (Long Wheel Base). De T7 SWB heeft overigens een wielbasis van bijna 2,8 meter. Dat is niet veranderd ten opzichte van de vorige T7 SWB-serie.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Mechanisatienieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.