Meer kalveren uit Ierland naar Nederland

Ierland heeft dit jaar meer kalveren naar Nederland geëxporteerd dan vorig jaar. Dat blijkt uit recente cijfers van de Ierse organisatie voor export van voeding en vee.

Foto: ANP

Foto: ANP


Ierland heeft dit jaar tot en met de eerste week van augustus 266.603 kalveren en andere runderen uitgevoerd. Dat waren er 20,1% meer dan in dezelfde periode vorig jaar. Nederland nam daarvan 111.822 dieren voor haar rekening, dat is 16.756 dieren ofwel 17,6% meer dan een jaar geleden. Dat blijkt uit het regelmatige overzicht van Bord Bia, de Ierse organisatie voor de export van voeding en vee.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Sectornieuwsbrief Rundveehouderij


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


Voort
17 okt 2023

60000 door van drie hier naar toe gehaald, alle stallen zijn vol, door blauwtong zijn de grenzen dicht en nu kan van Drie geen kalveren meer kwijt en worden op de markt aan geboden, als gevolg hiervan klapt de prijs in. De enige die hier beter van word is Jan van drie, en wij boeren hebben het nakijken.