LTO zoekt boegbeeld en verbinder als nieuwe voorzitter

LTO Nederland is gestart met de zoektocht naar een nieuwe voorzitter: iemand die gezag heeft binnen de land- en tuinbouwsector, een netwerk in Den Haag bezit, en een natuurlijke verbinder is. Geïnteresseerden kunnen solliciteren tot 4 december.

De huidige voorzitter van LTO Nederland, Sjaak van der Tak, zal zijn functie officieel neerleggen op 1 januari, na drie jaar voorzitterschap. - Foto: ANP

De huidige voorzitter van LTO Nederland, Sjaak van der Tak, zal zijn functie officieel neerleggen op 1 januari, na drie jaar voorzitterschap. - Foto: ANP


LTO Nederland heeft een functieprofiel opgesteld voor de nieuwe voorzitter. De belangenbehartiger zoekt iemand met kennis van de agrarische sector, bestuurlijke ervaring, een netwerk in Den Haag en bestuurlijke ervaring. De ideale voorzitter is voor LTO iemand die impact weet te maken, zowel in binnen- als buitenland bij leden, media en belanghebbenden. Net als 3 jaar geleden moet de voorzitter kunnen ‘verbinden’. Oftewel: rechtdoen aan de diverse ondernemers in de land- en tuinbouwsector. Tot slot moet de voorzitter iemand zijn die benaderbaar is en leiding geeft aan de belangenorganisatie.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Lees verder onder de afbeelding

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


Weg
22 nov 2023

Een derogatie boer...

F.T.J. Kuiper
21 nov 2023

De heer Jeroen van MAANEN