‘Grote winst maar geen boerenvisie bij Rabo’
Rabo boekt miljardenwinst, maar mist een visie op de toekomst van de landbouw. Tijd voor actie: pak leiderschap en ontwikkel een heldere strategie voor boeren.

Rabo maakt miljardenwinst, maar laat boeren in onzekerheid door zelf geen duidelijke visie te ontwikkelen op de toekomst van de landbouw, aldus columnist Vergaderboer. Foto: ANP
Het geld klotst bij de plinten op bij de Rabo. Vorig jaar ruim 5 miljard winst. Achttien procent meer dan een jaar eerder. De nieuwe Belgische baas Decraene weet wel wat geld verdienen is. Nu moeten we hem nog leren hoe hij dat het beste kan besteden: via de coöperatieve gedachte. Die naam mag de Rabobank graag gebruiken in de reclame. Niks op tegen, maar er is nu een onderwerp van de coöperatieve boeren dat om aandacht schreeuwt: een visie en structuur voor de landbouw.
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









