Fendt stopt met bouw Tigo-opraapwagen en verreikers
De Duitse machinefabrikant Fendt gaat zijn full-linerstrategie aanpassen vanaf de tweede helft van 2025. Daarmee komt er een einde aan de Tigo-opraapwagen en Fendt-verreikers.

De Duitse machinefabrikant Fendt stopt vanaf de tweede helft van 2025 met de productie van zijn opraapwagens en verreikers. In plaats daarvan gaat de machinefabrikant samenwerken met de Duitse fabrikanten Strautmann en Sennebogen. – Foto: Mark Pasveer
Fendt stopt met de bouw van Tigo-opraapwagens. In plaats daarvan gaat de machinefabrikant samenwerken met het Duitse Strautmann. Wat betreft de distributie en het dealernetwerk van de Strautmann-opraapwagens verandert er weinig. Dit wordt nog steeds gecoördineerd door Strautmann-importeur Zonna in Beilen (Dr.).
Fendt geeft aan dat de productie en levering van onderdelen voor de al geproduceerde machines volgens de wettelijke eisen doorgaat.
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









