Dr. Laura Star zwaait af bij Aeres: ‘Afscheid lectoraat, verder met onderzoek’

Tijdens het symposium Pronken met Pluimvee nam Laura Star op donderdag 12 juni officieel afscheid van haar lectoraat ‘Duurzame pluimveehouderij in een circulaire bedrijfsvoering’ aan de Aeres Hogeschool in Dronten. Ze blikt terug op acht jaar lectoraat, vertelt over haar exaugurele rede en weidt uit over haar toekomstplannen.

Laatst bijgewerkt:
Onderzoeker Laura Star stopt als lector bij Aeres. Ze blikt terug op 8 jaar lectoraat en spreekt haar zorgen uit over het ondernemersklimaat in de sector. Foto’s: Koos Groenewold

Onderzoeker Laura Star stopt als lector bij Aeres. Ze blikt terug op 8 jaar lectoraat en spreekt haar zorgen uit over het ondernemersklimaat in de sector. Foto’s: Koos Groenewold


De pluimveesector loopt als een rode draad door het werkzame leven van Laura Star. Tijdens haar universitaire studie in Wageningen komt ze in aanraking met die ‘kleine, mooie en innovatieve’ sector. De onderzoekster neemt na acht jaar afscheid van haar lectoraat aan de Aeres Hogeschool in Dronten.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Ze richtte zich op verschillende aan duurzaamheid gerelateerde onderwerpen, zoals voeding, kringlooplandbouw, circulariteit, dierenwelzijn, gezondheid, huisvesting en gedrag. Binnen het lectoraat verdiepte Star zich ook in insectenkweek, een waardevol thema als het gaat om kringlooplandbouw en eiwittransitie.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Pluimveenieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.