Claas investeert opnieuw in trekkerfabriek Le Mans
Claas investeert opnieuw in zijn trekkerfabriek in Le Mans (Fr.). Sinds de overname van Renault Agriculture in 2003 heeft de fabrikant meer dan €80 miljoen geïnvesteerd in uitbreiding, automatisering en modernisering van de productielocatie en het nabijgelegen test- en validatiecentrum in Trangé.

Claas breidt opnieuw uit op de trekkerfabriek in Le Mans (Frankrijk). In januari 2026 startte hier ook de serieproductie van de nieuwe Claas Axion 9 CMatic. Foto’s: Claas
Een nieuwe stap is de bouw van een multifunctionele productiefaciliteit van 3.800 m² op het fabrieksterrein. In deze hal worden componenten geproduceerd. De investering moet de fabriek voorbereiden op verdere groei van de trekkerdivisie, die volgens Claas wereldwijd het grootste groeipotentieel binnen het bedrijf heeft.
Lees verder onder de foto
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









