Boer & Recht | Subsidie voor opruimen drugsafval stopt eind 2025

Grondbezitters kunnen nog tot eind 2025 subsidie aanvragen voor het opruimen van gedumpt drugsafval. Daarna vervalt de regeling.

Langs de Dwarsweg bij Rijpwetering (Z.-H.) is een grote hoeveelheid afval uit een drugslaboratorium gedumpt eind oktober dit jaar. Een gespecialiseerd bedrijf ruimt het op. Foto: ANP

Langs de Dwarsweg bij Rijpwetering (Z.-H.) is een grote hoeveelheid afval uit een drugslaboratorium gedumpt eind oktober dit jaar. Een gespecialiseerd bedrijf ruimt het op. Foto: ANP


VRAAG: Is er subsidie voor het opruimen van drugsafval op mijn land?

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

ANTWOORD: Ja, dit jaar nog wel, daarna niet meer. Per 1 januari 2026 komt een eind aan een provinciale subsidieregeling voor opruimkosten van drugsafval, meldt BIJ12, de uitvoeringsorganisatie van de provincies.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.