Bedrijfsopvolger Siem Verbakel: ‘We zijn gestart met AI-schoffelen’
Bedrijfsopvolger Siem Verbakel (25) gaat het tuinbouwbedrijf thuis overnemen. Hij is erg voor innovaties zoals AI-schoffelen. Op het gebied van middelengebruik mag er namelijk steeds minder.

Siem Verbakel (25) woont in Volkel (N.-Br.). Het bedrijf thuis heet Compliment BV. Het omvat 500 hectare vollegrondsgroenten plus een eigen verwerkings-, verpakkings- en distributiecentrum. Foto's: Van Assendelft fotografie
Bedrijfsopvolger Siem Verbakel (25)
- Woonplaats: Volkel (N.-Br.).
- Opleiding: Agrarisch loonwerk, niveau 4 bij Yuverta MBO in Boxtel.
- Bedrijf: Compliment BV omvat 500 hectare vollegrondsgroenten plus een eigen verwerkings-, verpakkings- en distributiecentrum. Het bedrijf teelt ijsbergsla, Chinese kool, bimi, venkel, bleekselderij en paksoi.
- Rolverdeling: Siems moeder is algemeen directeur, zijn vader is teelttechnisch directeur, compagnon Peer Schraven is verkoopdirecteur. In totaal loopt er 180 man personeel, van teeltspecialisten tot chauffeurs en oogstmedewerkers. Siem zelf loopt overal mee om alles een keer gedaan te hebben. Hij heeft een zus die bij een bank werkt en twee broertjes. Zij weten nog niet of ze ook in het bedrijf willen werken.
Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!
Als ik het bedrijf overnemen, verander ik…
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









