Agri Bio-Solutions importeert Duits luchtdrukwisselsysteem
Importeur Agri Bio-Solutions in Groningen haalt het Duitse luchtdrukwisselsysteem van AgrarPro naar Nederland. Agri Bio-Solutions richt zich op het achteraf opbouwen van de Pro Air-compressor op trekkers, zelfrijders en werktuigen.

De Pro Air-compressor van het Duitse AgrarPro is een luchtdrukwisselsysteem dat is op te bouwen op een aanhangwagen (zie foto), een trekker of een zelfrijder. Foto: AgrarPro
AgrarPro is een dochteronderneming van de Duitse mesttankfabrikant Stapel en levert luchtdrukwisselsystemen aan fabrikanten als Fliegl en Zunhammer. De Pro Air-compressor kan worden opgebouwd op werktuigen, trekkers of zelfrijders. Agri Bio-Solutions levert ook een compressor voor in de fronthef van een trekker. Het luchtdrukwisselsysteem is leverbaar met een 3.000- of 6.000-litertank of kan worden aangesloten op de compressor van de trekker zelf. Het systeem werkt met een enkel- en dubbelleidingsysteem.
Eigen bedieningskast
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses










jongens, lezen jullie het zelf wel eens door? 3000 of 6000 litertank moet natuurlijk zijn capaciteit van de pomp(en)