Zeer gevarieerde inzending van De Schüllhorn


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Kwekerij De Schüllhorn is deze week naar de keuringszaal gekomen met een prachtige collectie bijzondere bolgewassen.Daaronder bevindt zich Muscari 'Gul Delight'. Deze lijkt wit, maar is aan de basis roze en die kleur trekt tijdens de bloei naar boven. Of het soort uniek is mogen de geleerden uitmaken, maar heel bijzonder is deze Muscari in ieder geval wel. En tijdens een reis Turkije langs de weg gevonden.

Fraai is ook de lichtblauwe Muscari 'Baby’s Breath'. De inzender showt tevens enkele fraaie Irissoorten, waaronder de heel licht blauwe Iris reticulata 'Sheila' en de blauwe I.'Halkis'. Mooi is de witte Ipheion 'Alberto Castillo' en de blauwe Ipheion 'Jessie', bijzonder mooi de piepkleine, dieprode Tulipa humilus Lilliput en prachtig de bloeiwijze van de lichtblauwe/lila Pleione formosana. In het voorjaar produceert deze "aardorchidee" alleenstaande, grote bloemen.

Tenslotte zij gemeld dat W.P. Vieveen evenals Cees Breed een fraaie collectie Galanthus showt, waaronder G. maximus, G. 'Magnet', Galanthus atkinsii en G. 'Comet'.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.