‘Varkenshouderij vraagt om meer innovaties’

De laatste jaren is het qua innovaties erg matig gesteld in de Nederlandse varkenshouderij. Maar innovaties zijn broodnodig, vooral om de kostprijs verder omlaag te brengen, vindt varkenshouder Theo Vernooij.

"De vrijloopkraamstal is hopelijk een blijvend huisvestingssysteem voor kraamzeugen, dat we nog verder kunnen optimaliseren", zegt Theo Vernooij.

"De vrijloopkraamstal is hopelijk een blijvend huisvestingssysteem voor kraamzeugen, dat we nog verder kunnen optimaliseren", zegt Theo Vernooij.


De nationale opendeurendagen in de varkenshouderij zijn weer geweest. De vakbladen stonden vol artikelen over onderwerpen die logisch te verklaren zijn. Maar in de varkenshouderij heb je te maken met managementzaken, waar je jaren aan gewerkt hebt als varkenshouder.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Later spenen van biggen

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Sectornieuwsbrief Varkens


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


Limpt
26 jan 2023

Akkoord. Een waterdicht verdienmodel dan nog wel. Soms moet je kansen creëren en navolgen

Ronald Schieven
26 jan 2023

Je moet dus nooit vrijloop kraamhokken eerst bouwen voordat er een VERDIENMODEL aanhangt!