Uren vergaderd, maar onderhandelingen Landbouwakkoord moeten nog beginnen

Tientallen uren hebben landbouwbestuurders inmiddels vergaderd over het Landbouwakkoord, maar inhoudelijk is het proces pas net begonnen.

Foto: ANP/ BART MAAT

Foto: ANP/ BART MAAT


Bart Kemp van Agractie liet op een boerenbijeenkomst over het landbouwakkoord vallen dat hij inmiddels 20 uur aan de vergadertafel van het landbouwakkoord had doorgebracht. Maar er is nog weinig over de inhoud, over wat er nu in dat landbouwakkoord moet komen te staan, gesproken. De vergaderingen gingen vooral over het proces. Wie aan welke tafel zit en wat de uitgangspunten van de gesprekken zijn.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

‘Reflectietafel’

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


Pierik
30 jan 2023

snap niet dat lto praat met dat volk ,zorg maar dat derogatie terug komt praten we dan verder

bea92043-67ab-4e42-8ebc-c51463982033
30 jan 2023

Geen haast..ga eerst op wintersport svp en na 15-3 verder kijken...vertraag svp

Ronald Beulink
30 jan 2023

Het woord landbouwakkoord is een bijzondere termHet impliceert dat de landbouw akkoord gaat met de nog te maken afspraken Dat partijen aan de hoofdtafel denken het mandaat van de gehele sector te hebben is stuitend.Bart Kemp of Sjaak van de Tak gaan geen akkoord sluiten namens mij zonder mijn inbreng mee te wegen.Dat aan mijn inbreng geen behoefte is kan ik accepteren.Het logische gevolg is dat een landbouwakkoord niet voor mij gaat gelden

R M
30 jan 2023

Zo is de tactiek van de overheid. Je wordt meegezogen in een 'proces' en het gaat heeeel lang alleeeen maar over het 'proces'. Doen ze expres. Pas aan het einde wordt duidelijk WAT het dan INHOUDELIJK betekent. En DAN kan je niet meer terug, want je zit er al ZO LANG in. Kennen jullie het beginsel van 'inspraak bij de overheid"? De drie I's :InviteInformIgnoreDaar is de overheid een meester in . Integere Bart niet en waarom niet: omdat HIJ wel integer is. Je denkt gewoon niet zo. Maar zo zal het gaan. Ik hoop dat de gezamenlijke boeren dit zich dit keer NIET laten n**** en op tijd uitstappen.

Kraats
30 jan 2023

Bla, bla, bla, ...(5 weken verder)bla, bla, bla