Tulpenprijzen iets hoger


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Aalsmeer – De prijzen die vorige week op de bloemenveilingen voor tulpen werden betaald, pakten iets hoger uit dan een week eerder.Dat wil niet zeggen dat het allemaal al prima voor elkaar is, maar er was tenminste wat beterschap. Bij de vestigingen van FloraHolland werden in totaal 3,6 miljoen stuks aangevoerd. Dat is een toename in de aanvoer met 20 procent.

De kwaliteit van de najaarstulpen is goed te noemen. De prijzen kwamen gemiddeld 1 cent hoger uit dan een week eerder, namelijk op € 0,13. Dit is nog altijd te goedkoop en op hetzelfde niveau als vorig jaar. Toen werden er 25 procent meer aangevoerd dan nu, dus daar ligt het niet aan.

De grote ketens zullen ook dit jaar vroeg met de tulpenverkoop starten en, als het weer het toelaat, wederom lang doorgaan tot diep in mei. En het is een gevleugeld woord in het vak geworden dat zodra men tulpen in het schap heeft, de totale bloemenverkoop sterk omhoog gaat.


Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.