Tarieven Rendac per stop omhoog, per dier omlaag
De destructietarieven voor 2023 per dier dalen, mede dankzij de hogere prijs voor diermeel en dierlijk vet als duurzame energiebron. Dat meldt destructiebedrijf Rendac.

Rendac gaat ervan uit dat het bedrijf dit jaar weer minder stops zal maken om kadavers op te halen dan vorig jaar. - Foto: Matthijs Verhagen
Rendac (onderdeel van Darling Ingredients) is het enige destructiebedrijf dat voor de overheid kadavers en ander dierlijk materiaal voor de agrarische en vleesverwerkende industrie verwerkt en vernietigt. De tarieven van het bedrijf worden door de minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit goedgekeurd.Rendac gaat ervan uit dat het bedrijf dit jaar weer minder stops zal maken om kadavers op te halen dan vorig jaar. Het tarief voor een ‘reguliere stop’ stijgt met € 3,41 naar € 28,23 per stop. Het tarief voor een geplande vatenstop stijgt met € 3,41 naar 24,12. De tarieven per dier kunnen met 42% dalen, stelt Rendac.
Opbrengsten Rendac met 64% omhoog
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









