Sterk kwartaalresultaat ForFarmers

ForFarmers ziet vanaf het derde kwartaal duidelijke effecten van de stoppersregeling, met name in de varkenshouderij. Foto: ForFarmers

ForFarmers ziet vanaf het derde kwartaal duidelijke effecten van de stoppersregeling, met name in de varkenshouderij. Foto: ForFarmers


ForFarmers kijkt terug op een sterk derde kwartaal van 2025. Het bedrijfsresultaat (ebitda) steeg met 61,8% naar €39 miljoen en de omzet nam met 20,6% toe naar €802,3 miljoen. Ook autonoom, exclusief valuta-effecten, acquisities en desinvesteringen, nam de het bedrijfsresultaat, met 47,1%, toe.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

De totale bedrijfslasten, inclusief afschrijvingen en amortisatie, zijn ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar met 12,5% gestegen. Dit als gevolg van de consolidatie van de Duitse joint venture en de overname van Van Triest. Autonoom daalden de bedrijfslasten met 1,8%. De personeelskosten namen toe terwijl onder meer de energiekosten daalden.

Marktaandeel toegenomen

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.