Sjaak van der Tak: ‘als koploper iets extra’s bieden, dát doet ertoe’
De inschrijving voor de verkiezing van Agrarisch Ondernemer van het Jaar is van start. Juryvoorzitter Sjaak van der Tak en Beste Start-up-voorzitter Danielle Mol vertellen over toekomstbestendigheid en succesvol innoveren.

Minister van Landbouw Piet Adema kort voor hij de winnaar van Agrarisch Ondernemer van het Jaar 2023 bekendmaakt. - Foto's: Koos Groenewold
Lees in dit artikel
Sjaak van der Tak en Danielle Mol hebben er zin in. Zij gaan de deelnemers beoordelen voor de verkiezing van Agrarisch Ondernemer van het Jaar 2024 en de Beste Food&Agri Start-up.Jaarlijks schrijven zich zeer uiteenlopende bedrijven uit allerlei sectoren in. Vaak met onderscheidende concepten of producten, waarbij lef, ondernemerschap en marktgerichtheid de boventoon voeren. En die uiteraard – bij bestaande bedrijven – onder de streep jaarlijks een mooie winst kunnen bijtekenen. De start-ups staan vaak voor de uitdaging kapitaal aan te trekken om te kunnen opschalen.
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









