Primeur: New Holland komt met T7.300
New Holland introduceert de T7.300 als nieuw topmodel van de eveneens compleet vernieuwde T7-longwheelbase-serie. Bijna alles ging op de schop. Meest bijzonder: niet groter wel sterker, een nieuwe bediening, een softe voorasvering en een verbeterde cvt. En nog veel meer.

Dit is ‘m, de nieuwe T7. Sterker, maar net zo compact als de huidige serie. Nieuw is topmodel T7.300, met een geboost maximum vermogen van 300 pk. - Foto's: Bas van Hattum
Als jurylid van de verkiezing Tractor of the Year bezocht de redactie van Boerderij deze week het Italiaanse Bologna waar het een exclusief inkijkje kreeg in de nieuwe T7-serie.Deze nieuwe T7-serie met een langere wielbasis omvat vijf modellen, van de kleinste T7.230 tot en met de T7.300. De laatste is een toevoeging ten opzichte van de huidige T7-serie waar het grootste model de T7.270 is. De laatste drie cijfers staan, zoals gebruikelijk bij New Holland, synoniem voor het motorvermogen mét powerboost, gemiddeld 20 pk.Bijzonder bij topmodel T7.300 is dat dit model het maximum (hoge) koppel haalt bij 1.249 Nm bij een lage 1.300 motortoeren. De andere modellen behalen het maximale koppel bij 1.500 motortoeren.
T7.300 is compleet nieuwe serie
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses














Ik zou liever een magnum hebben. Wat is het verschil in leasebedrag tussen die twee?